הסניף החדש של הרשת נפתח בקניון נהריה ומשתרע על פני שטח של 600 מ"ר ובו מחלקות הנעלה, הלבשה תחתונה, אקססוריז, אופנה לתינוקות, ילדים, נשים וגברים הכל במחירי לואו קוסט

ענקית אופנת הלואו קוסט לכל המשפחה "סלקשיין" ממשיכה להתרחב והגיעה לנהריה. הסניף החדש של סלקשיין נפתח בקניון נהריה – מרגישים במשפחה, על כן הבחירה הייתה על בסיס הקונספט של הרשת אופנה לכל המשפחה. החנות החדשה משתרעת על פני שטח של 600 מ"ר ובה שלל מחלקות לתינוקות, פעוטות, ילדים, בני נוער ומבוגרים.  

מדובר בסניף ה 25 במספר של הרשת הנמצאת במגמת התרחבות בשנים האחרונות. "סלקשיין" הינה אחת מרשתות אופנת הלואו קוסט מהגדולות בישראל. המציעה הלבשה תחתונה, הנעלה, אקססוריז, אופנת תינוקות, ילדים נשים וגברים. ברשת אפשר למצוא מגוון מותגים מובילים לרבות דיסני, הלו קיטי, מפרץ ההרפתקאות, כוח פיג'י, סמי הכבאי מותגי ספורט כדוגמת דיאדורה, מותגי ילדים בורדרליין וטאם טאם הכל במחירי לואו קוסט שווים לכל כיס.

לדברי הבעלים יניב חדד: "כחלק מהתרחבות הרשת צפונה החלטנו לפתוח סניף חדש בנהריה על מנת להביא את הבשורה הצרכנית שלנו לאזור. הבחירה הייתה בקניון משפחתי מכיוון שאנחנו רשת ביגוד לכל המשפחה. הסניף החדש משלב חוויית קניה מותגים ופרטי אופנה טרנדים במחירי לואו קוסט עם מבצעים שכבשו את המדינה כדוגמת 8 חליפות גן ב 100 שקלים, 3 פיג'מות דיסני לנשים ב 100 שקלים, 4 חולצות בית ספר ב 50 שקלים עם הסמלים של כל בתי הספר באזור  ועוד המון פריטים במחירים זולים".

 

נגישות